CODEPSD Profesjonalny design zasługuje na dobry kod

Ty projektujesz, my tworzymy kod

Możesz być pewien, że dla Nas liczy się tylko semantyczny i ręcznie przygotowany kod, który wyzwoli w Twoim projekcie wszystko co najlepsze.

Zainteresowany podjęciem współpracy? Zapraszamy do działu Oferta.

Kim jesteśmy

Codepsd to grupa entuzjastów, dla których praca przy technologiach tworzących dzisiejszy internet to przede wszystkim przyjemność. Spędziliśmy dużo czasu, by tworzyć strony jeszcze lepiej, a każdy z nich oddawała projekt w możliwie największym stopniu wyzwalającym w nim to co najlepsze. Do dziś zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, z których Ty możesz teraz skorzystać.

Czym się zajmujemy

Tworzymy przede wszystkim jakość. Wszystko to ma miejsce, gdy konwertujemy pliki z projektem (PSD, AI, PNG) na kod statyczny, motywy WordPress oraz szablony e-mail. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zaglądnij do naszej oferty.

Jak wygląda realizacja zlecenia

Cały proces złożony jest czterech etapów. Każdy z nich jest dla Nas równie ważny, ponieważ zależy nam na starannym przeprowadzeniu realizacji od początku do samego końca.

1

Kontakt z nami

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy będzie przesłanie kompletnego projektu (widoki wraz opisem) co pozwoli nam poznać Państwa potrzeby oraz ułatwi wycenę.

2

Akceptacja wyceny

Po wymienieniu wszystkich niezbędnych informacji otrzymają Państwo wycenę. Po jej akceptacji nasi programiści przystąpią do prac tak by wykonać swoją pracę na ustalony termin.

3

Cięcie oraz kodowanie

To tutaj odbywa się cała magia. Nasi programiści najpierw przygotują kompletny kod a następnie dokładnie sprawdzą stroną na każdym (dosłownie) urządzeniu.

4

Kontakt z nami

Gdy już zostanie napisana ostatnia linia kodu oraz projekt przejdzie rygorystyczny test zgodnie z określonymi wymaganiami zostanie przesłana paczka wraz z niezbędnymi danymi.

Co Nas wyróżnia

Krótki termin realizacji

Czas goni, a realizacja projektu jest nadal zbyt odległa? Napisz, postaramy się pomóc. Czasami rzeczy niemożliwe staję możliwe.

Kod PixelPerfekt

Zależy Ci na perfekcyjnym odwzorowaniu najdrobniejszych elementów graficznych przygotowanej grafiki? Nam również!

Umowy poufności

Poufność przy realizowanych zleceniach zachowujemy z zasady, wszystkie informacje zostają pomiędzy Nami a Tobą. Jednak jeśli zajdzie taka konieczność to postaramy się dojść do porozumienia w tej kwestii.

Optymalizacja grafiki

Przygotowywane strony są tworzone z myślą o późniejszym pozycjonowaniu, co znacznie ułatwia późniejsze działania. Standardem jest dla Nas kod "Seo Friendly", który w przypadku uruchomienia strony ułatwi sprawę nawet początkującym.