CODEPSD Profesjonalny design zasługuje na dobry kod

Nasza oferta to same korzyści

Kierujemy ją do wszystkich, którym zależy na kompleksowej obsłudze i zachowaniu najwyższych standardów przy wykonywanych realizacjach. Tylko jakość, nie ilość.

Zdecydowany by oddać projekt w Nasze ręce? Zapraszamy do działu Darmowa Wycena.

Projekt do HTML (PSD do HTML, PSD to HTML)

PSD do HTML to podstawowa usługa znajdująca się w naszej ofercie. Dotyczy ona przygotowania kodu dla statycznej strony wedle przesłanego projektu. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia dodatkowych elementów wchodzących w jej skład tj. skryptów roszerzających jej podstawe zastosowanie np. formularz kontakowy, moduł obliczeniowy itp. Tak wykonany projekt nadaje się od razu do zamieszczenia na serwerze bądź też do wykorzystania przy tworzeniu szablonów dla wybranego systemu CMS. Oczywiście ten etap również możemy wykonać.

Projekt do WordPress (PSD do WordPress, PSD to WordPress)

Zawsze kiedy zastanawiasz się nad kwestią zarządzania swoją stroną, wybierz system CMS. Oczywiście wiąże się to z większymi kosztami niż we wcześniejszym przypadku, jednak wygoda, którą otrzymujemy jest zdecydowanie o wiele cenniejsza. W wyborze z pośród wielu systemów zdecydowaliśmy się juz dawno temu na WordPress. Czynników, które na to wpłynęły jest wiele, jednak nie za bardzo się rozpisując, wymieńmy dwa najważniejsze – bezpieczeństwo i interfejs użytkownika. Wybierając wariant PSD do WordPress otrzymasz od Nas naprawdę bardzo dużo:

Projekt na szablon e-mail (PSD do email)

Marketing oparty na e-mailach to wciąż bardzo ważny element zarówno do utrzymywania kontaktu z klientem, jak i docierania do tych nowych. Dlatego też gwarantujemy, że przygotowane przez szablony w usłudze PSD to email, będą wyglądać dobrze we wszystkich popularnych klientach pocztowych, zarówno tych typu desktop jaki mobilnych. Czas potrzebny na przygotowanie to przeważnie 1 do 3 dni roboczych.